لوله بازکنی تخلیه چاه شهرک غرب

لوله بازکنی شهرک غرب

لوله بازکنی فوری شهرک غرب با سابقه چندین ساله و داشتن نیروهای متخصص و مجرب، آماده ارائه خددمات در زمینه ی لوله بازکنی، تخلیه چاه، لوله کشی، حفر و ترمیم چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، در آوردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب و چاه، رفع بوی چاه فاضلاب، تخلیه و لایه روبی چاه فاضلاب است.

لوله بازکنی فوری شهرک غرب به صورت شبانه روزی و تضمین شده خدمات باکیفیت و مطمئنی را در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان و همشهریان عزیز در شهر تهران ارائه می کند.

 

در صورت بروز هر گونه مشکل از جمله گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی، گرفتگی توالت فرنگی، نشتی آب و …. کافی است که تنها با شرکت خدماتی لوله بازکنی فوری شهرک غرب تهران تماس بگیرید!

شماره تماس: 09129250658 محمدی

 

همه ما خانه ای لذت بخش، منظم و با صفا را دوست داریم. خیلی ها برای رسیدن به همچین خانه ای حاضرند هزینه های هنگفتی کنند، حالا در نظر بگیرید خانه شما از این نظر انتظار شما را بر آورده نکند.

به عقیده اکثر صاحب خانه ها آزار دهنده ترین چیزی که میتواند آرامش یک خانه را بهم زند، بوی نامطبوع و آثار آن درخانه است، که وقتی دنبال منشا این بو میگردند به گرفتگی و مشکلات لوله و چاه فاضلاب بر میخورند.

اولین اقدام دست زدن به روش های خانگی و ساده است که برای مشکلات سطحی و جزئی چاه وفاضلاب میباشند، اما اگر گرفتگی سخت باشد نیاز به مشاور و متخصص این کار است.

 

ما لوله بازکنی فوری شهرک غرب تهران را برای کار شما پیشنهاد میکنیم، این مجموعه در همه نقاط شهر تهران، آماده خدمت رسانی میباشد در ادامه از این مجموعه اطلاعات بیشتری بهتون داده میشود .

شماره تماس: 09129250658 محمدی

لوله بازکنی فوری

مشکلات جزئی لوله ها ممکن است با مسائل جزئی مثل تخلیه کند آب – سینک آشپزخانه یا سرویس بهداشتی شروع شود. اما همین مسائل جزئی می توانند به مرور زمان، مشکلات بزرگتری ایجاد کنند.

لوله باز کنی کاری است که نیاز به تجربه و تبحر زیادی دارد و همچنین از دستگاه های مخصوص این کار باید استفاده شود.

لوله بازکنی فوری شهرک غرب تهران میتواند در کارهای لوله باز کنی، تخلیه چاه، لایروبی و حفر چاه به شما کمک کند و همچنین آماده است به طور رایگان با استفاده از بهترین کارشناسانش، برای بازدید و مشاوره به شما عزیزان خدمت رسانی کند.

 

Quick opening pipe

 

لوله بازکنی چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که لوله فاضلاب ساختمانتان گرفته باشد و نیاز به بازکردن لوله فاضلاب داشته باشید. اما چگونه گرفتگی لوله را حل میکنید؟ از چه ابزاری برای باز کردن لوله استفاده میکنید.

به هر روشی که بتوان مشکل گرفتگی لوله آب و فاضلاب را حل کرد لوله باز کنی میگویند، روش های لوله بازکنی متفاوت هستند و نیاز به متخصص دارد، که شرکت لوله بازکنی فوری شهرک غرب تهران دارای متخصصین فنی کاری در این زمینه میباشد.

 

روش های باز کردن لوله آب و فاضلاب

مواد شیمیایی: این روش ساده ترین، ارزان ترین و بصرفه ترین راه برای باز کردن لوله میباشد، اما باید توجه داشت که ریختن مواد شیمیایی درون لوله برای گرفتگی های جزئی کاربرد دارد و اگر لوله دچار گرفتگی های سخت شده باشد، نیاز به افراد فنی کار و ماهر میباشد.

تماس با شرکت های لوله باز کنی: با وجود راه های ساده برای باز کردن لوله های آب و فاضلاب که ساده و کم هزینه هستند، دیدید که برای گرفتگی های سخت کاربردی نمیتواند داشته باشند، هنگام رو برو شدن با این مشکل بهترین راه تماس با شرکت های لوله باز کنی است.

 

لوله بازکنی فوری شهرک غرب تهران با داشتن تجربه چندین ساله در این زمینه، امتحان خودش را پس داده و با داشتن رضایت از طرف مشتریان عزیز، از این امتحان بار ها سربلند بیرون آمده است.

Quick opening pipe

 

چند روش خانگی باز کردن لوله:

1- یک سوم فنجان نمک و یک سوم فنجان سرکه را ترکیب کنید، قبل از تمام شدن جوشش ترکیب، آنرا درون فاضلاب بریزید.

2- جارو برقی خشک و تر را روی مکش مایعات تنظیم کنید، برای جلو گیری از کثیفی مخرج آنرا ببندید و روی ورودی لوله بگذارید.

3- آب جوش را در دو یا سه مرحله به داخل لوله بریزید، این روش راحت ترین و بدون هزینه است.

4- سه تا چهار گالن آب سرد درون سطل بریزید و 3 فنجان جوهر نمک به آن اضافه کنید و هم بزنید ترکیب شروع به جوشش میکند، محلول را داخل فاضلاب بریزید و حدود نیم ساعت به آن فرصت دهید. لوله را با آب داغ بشورید اگر نتیجه نگرفتید دوباره مراحل را تکرار کنید.

5- اگر لوله حمام گرفته، جوش شیرین و سرکه را قاطی کنید و در دو مرحله درون لوله حمام بریزید و به آن حدود 45 تا 60 دقیقه فرصت دهید سپس وآن را با آب داغ پر کنید.حالا به یکباره درپوش وان را بردارید.

6- یک دوم فنجان نمک را با یک دوم فنجان جوش شیرین ترکیب کنید و داخل فاضلاب مسدود شده بریزید. 10 تا 20 دقیقه بذارید بماند و بعد آب جوش روی آن بریزید.

Quick opening pipe

 

ابزار های باز کردن لوله آب و فاضلاب

باز کردن لوله به روش صنعتی، با استفاده از دستگاه های مختلفی انجام میگرد که کار هر کسی نیست.

 

 

دستگاه تراکم هوا

دستگاه تراکم هوا، لوله باز کن قوی است که بیشتر دارای لوله های چدنی، پلی مری یا فولادی با فشار قوی میباشد، و اگر گرفتگی لوله ناشی از مواد خارجی مثل پارچه یا نایلون نباشد استفاده میشود.

 

استفاده از دستگاه تراکم هوا

اولین روش استفاده از دستگاه تراکم هوا است. شلیک هوا به داخل لوله گرفته شده آب و فاضلاب باعث باز شدن لوله مسدود شده میشود. این شلیک هوا بسیار قوی میباشد و فشار هوا متناسب با جنس لوله فرق میکند.

 

دستگاه فنر لوله باز کن

فنر لوله باز کن در دو نوع دستی و برقی موجود میباشد. دستگاه فنرلوله بازکن از یک فنر و یک موتور تشکیل شده است، که وظیفه موتور چرخش و حرکت دادن به فنر میباشد و فنر آن برای کار فیزیکی و باز کردن لوله و چاه فاضلاب است.

 

استفاده از دستگاه فنر لوله باز کن

دومین روش استفاده از دستگاه فنر لوله بازکن میباشد، در این روش با استفاده از یک دستگاه الکتروموتور و فنر مخصوص لوله فاضلاب، که فنر را به داخل لوله میفرستد و با حرکات چپ یا راست و عقب و جلو کردن آن،راه لوله را باز میکنند.

Quick opening pipe

 

فنر لوله باز کن دارای سری های مختلف متناسب نوع گرفتگی و شئ گیر کرده داخل لوله و چاه است.

– برای بریدن و کوچک کردن اجسامی مانند پارچه داخل لوله از سر فنر چاقویی ساده استفاده میشود.

– برای رفع شن وماسه یا اجسام سخت مشابه که راه لوله را مسدود کردند از سر فنر تیزه ای شکل استفاده میکنند.

– هنگام گرفتگی لوله فاضلاب توسط مواد جامد و اسیدی از سر فنر اسیدی ضد خوردگی استفاده میشود.

– برای اجسام ریشه دار مانند آویز سر فنر ریشه بر کاربرد دارد.

– برای اتصال بین فنر ها از رابطی استفاده میشود که به آن سرفنر میله فنری میگویند.

– برای بریدن آجر، سنگ و سیمان که راه لوله را مسدود کرده باشند از سر فنر سخت و محکم استفاده میشود که سر فنر الماسی نام دارد.

– سر فنر ابزار گیر همانطور که از اسمش پیداست برای ابزار های شکسته شده داخل لوله مانند فنر، کاربرد دارد.

– بهترین ابزاری که برای رفع جرم و رسوب داخل لوله بکار میرود سر فنر کوزه ای میباشد.

– برای از بین بردن چربی های لوله فاضلاب و توالت از سر فنر برسی استفاده میشود.

 

دستگاه فشار آب

سومین روش استفاده از کارواش یا دستگاه فشار آب هست، در این روش با دستگاه پر قدرت مخصوص آب را با فشار زیاد به داخل لوله میفرستند وگرفتگی لوله را حل میکنند.

شرکت لوله بازکنی فوری شهرک غرب تهران با داشتن دستگاه مدرن و پیشرفته لوله باز کنی و افراد متخصص و مجرب در این زمینه میتوانند در هر زمان و بدون تعطیلی با کمک دستگاه های نام برده شده به کمک شما بیایند.

 

خدمات لوله بازکنی فوری در شهرک غرب تهران

داشتن دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی اعم از دستگاه تراکم هوا، فشار آب و همچنین فنر لوله باز کنی با فنر های مرغوب و استاندارد.

• لوله کشی فاضلاب تخصصی منازل، ساختمان ها، ادارات و موسسه ها.

• تشخیص و ترمیم ترکیدگی لوله در کمترین زمان و با دستگاه های پیشرفته.

• برطرف کردن گرفتگی راه آب و لوله فاضلاب و چاه.

• برطرف کردن بوی بد فاضلاب و چاه در ساختمان.

• نصب تخصصی انواع شیر آلات.

• انواع لوله کشی ساختمان، رادیاتور و تعمیرات آنها.

• انجام کول گذاری و طوقه چینی چاه.

• در آوردن اجسام قیمتی مانند پول، طلا، گوشی موبایل و… از لوله و چاه فاضلاب.

• کف تراشی، لجن کشی و لایروبی چاه فاضلاب با دستگاه های پیشرفته و نیروهای ماهر.

• بازکردن لوله سینک ظرفشویی و چاهک آشپزخانه و توالت.

 

چرا باید با لوله بازکنی فوری شهرک غرب تهران تماس بگیریم

لوله بازکنی کاری بسیار تخصصی است و شرکتی مناسب این کار است که در این زمینه تجربه کافی، دستگاه های مورد نیاز، منظم و مقرون به صرفه باشد.

لوله بازکنی فوری شهرک غرب تهران، همانطور که از نامش پیداست، در کمترین زمان ممکن و فوری به کار شما رسیدگی میکند.

این شرکت با تجربه چندین ساله در زمینه تخلیه چاه، حفر چاه، لایروبی چاه، لوله بازکنی توانسته رضایت اکثریت مشتریان را به دست بیاورد.

نیرو ها و کادر شرکت لوله بازکنی فوری غرب تهران در کارشان متخصص، ماهر، با تجربه و فنی کار هستند.

کار لوله بازکنی باید با نهایت تمیزی و بدون کثیف کاری امجام شود که لوله بازکن فوری شهرک غرب تهران به شما ضمانت کیفت بالای کار را میدهد.

خدمات تضمینی با قیمت مناسب و ارزان را میتوانید از لوله بازکنی فوری شهرک غرب تهران بخواهید، با وجود کار با کیفیت و تضمینی این مجموعه قیمت بسیار مناسبی نسبت به کار انجام شده ارائه میگردد.

 

لوله بازکن فوری شهرک غرب تهران حتی در روز های جمعه و ایام تعطیل برای خدمت رسانی در کلیه مناطق تهران، آماده میباشد.

 

قیمت لوله باز کنی در تهران به چه عواملی بستگی دارد

– یکی از موارد در زمینه قیمت لوله بازکنی موردی بودن آن است. مثلا مشتری برای یک مورد باز کردن لوله تماس گرفته یا بیشتر از یک مورد باشد که بعد از تماس مشتری و پس از توافق او با شرکت مورد نظر قیمت لوله بازکنی را مشخص میکنند.

– موردی که در زمینه قیمت لوله بازکنی میتواند موثر باشد، گرفتگی یک لوله در بعضی از مواقع با زدن فنر در یک لوله باز نشود و باید چندین مرتبه این عمل را تکرار و یا از ورودی ‌های دیگر باید فنر زده شود که قیمت لوله بازکنی در این گونه موارد متفاوت است و با توافق طرفین این امر باید انجام شود.

– قیمت لوله بازکنی بستگی به طول لوله آب و فاضلاب که گرفتگی در آن به وجود آمده باشد دارد، که طول لوله ممکن است چندین متر باشد و برای رفع گرفتگی لوله از فنر چند متری استفاده شود.

– از جمله علت‌های دیگر در مورد قیمت لوله بازکنی فوری شهرک غرب تهران بستگی به زمان باز کردن لوله دارد.

– یکی از مواردی که میتوان به آن در زمینه قیمت لوله بازکنی اشاره کرد این است که امکان دارد لوله فاضلاب از طبقات دیگر ساختمان گرفتگی داشته باشد و با زدن فنر در لوله فاضلاب و بررسی آن از ورودی‌ های دیگر نتیجه ندهد که باید دلیل گرفتگی را در کل ساختمان بررسی شود.

– ممکن است مکان مورد نظر نیاز به کنده کاری داشته باشد. و با زدن فنر لوله فاضلاب باز نشود و بسته به نوع کنده کاری از سیفون تا حتی گاهاً لبه چاه فاضلاب، قیمت متفاوت است.

– با توجه به نوع کار انجام شده هم قیمت فرق می‌کند به طور مثال امکان دارد اشیائی در داخل سیفون افتاده باشد و نیاز به فنر زدن نباشد و باید با مهارت خاصی که سرویس کار شرکت دارد آن را از درون سیفون یا لوله در بیاورد.

– علت‌های دیگری که بر روی قیمت لوله باز کنی موثر است این است که امکان دارد گاها گرفتگی جزئی و با کوچک ‌ترین کار انجام شده گرفتگی لوله باز شود، در این مواقع باید حقوق مشتری را در نظر گرفته و منصفانه برخورد کرد تا رضایت مشتری بدست بیاید.

– یکی از مهمترین نکات که باید مشتریان و همشهریان محترم در زمینه باز کردن لوله چاه و فاضلاب و قیمت لوله بازکنی در تهران باید بدانند این است که باز کردن هیچ یک از انواع لوله فاضلاب به طور مثال دستشویی، حمام، آشپزخانه، پشت¬بام و… در شرایط عادی به هیچ وجه هیچگونه تفاوتی را در قیمت ندارند.

 

شما میتوانید از طریق تماس با لوله بازکنی فوری شهرک غرب تهران مسئله مالی این کار آگاهی پیدا کنید. و مواظب باشید که با چنین عناوینی برخی به دلایل سودجویانه از شما کلاه برداری و شما را گمراه نکنند.

 

یکی از اهداف لوله بازکنی فوری شهرک غرب تهران رضایت مشتری و رعایت حقوق مشتری میباشد و برای پیش بردن اهدافش علاوه بر کیفیت بالای کار به مناسب و ارزان بودن قیمت نهایی کار توجه ویژه ای دارد.

شماره تماس: 09129250658 محمدی

لوله بازکنی شهرک غرب
4 (80%) 1 vote[s]

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

ممنون از مطالبتان
اگر نیاز به خدمات شما پیدا کردیم حتما تماس میگیریم

پاسخ

[…] تشخیص ترکیدگی انواع لوله و لوله بازکنی فوری غرب تهران، همانطور که از نامش پیداست، در کمترین زمان ممکن و فوری […]

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما باید با قوانین موافقت کنید.

فهرست
تماس شبانه روزی