تخلیه چاه شهرک غرب

تخلیه چاه شهرک غرب تهران، با دستگاه های مکانیکی پیشرفته و نیروهای حرفه ای با تجربه در زمینه تخلیه چاه، حفر چاه، لایروبی چاه، لوله بازکنی شهرک غرب توانسته رضایت اکثریت مشتریان را به دست بیاورد.

ویژگی مهم تخلیه چاه شهرک غرب تهران، که باعث میشه شما مجموعه ما را برای کارتان انتخاب کنید ارزان بودن، سرعت بالا ، افراد متخصص و با تجربه به عنوان ضمانت کار این مجموعه میباشد. با این که خدمات تخلیه چاه و لوله بازکنی در اکثر نقاط تهران وجود دارد اما تخلیه چاه شهرک غرب بدون تعطیلی در هر زمان آماده خدمت رسانی در همه نقاط تهران میباشد.

تخلیه چاه شهرک غرب در تهران به صورت شبانه روزی خدمات حفرچاه، تخلیه چاه، لایروبی چاه، طوقه چینی و باز و بسته کردن درب چاه و خدمات دیگر را فوری و تضمینی و کاملا بهداشتی توسط نیروی متخصص در سراسر تهران انجام می دهد.

تخلیه چاه شهرک غرب

تخلیه چاه در شهرک غرب

به فرآیند خالی کردن چاه فاضلاب و توالت به وسیله ابزار، ماشین های مخصوص و پمپ های مکنده قدرتمند تخلیه چاه گفته می شود. تخلیه چاه جزو مشاغل تخصصی و خدماتی است که توسط ابزار و افراد متخصص انجام می شود.

یکی از عوامل اصلی گرفتگی چاه فاضلاب گیر کردن موادی نظیر مو، مواد پلاستیکی، لجن و مواد زائد درون لوله های فاضلاب است که منجر به تخلیه چاه می شود.

اگر به خدمات تخلیه چاه، لوله بازکنی، رفع گرفتگی لوله و …. نیاز دارید با ما تماس بگیرید. تخلیه چاه شهرک غرب تهران با بهترین تجهیزات، بدون کثیف کاری و کاملا بهداشتی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شود.

قیمت تخلیه چاه شهرک غرب

درباره تخلیه چاه و فاضلاب تهران چه می دانید؟

از ابتدا بهره برداری از طرح های فاضلاب همراه با توسعه فرآیند آب رسانی در تمام سطح کشور نبوده است. در اصفهان انتقال فاضلاب با استفاده از چرخ دستی صورت می گرفت، و همین طور در تهران فاضلاب های آن را از طریق چاه های جذب دفع می کردند.

کم کم با رشد جمعیت و توسعه شهری آبرسانی به کل جمعیت از توان قنات و چاه های سطح شهر خارج شد. اولین بار در سال 1336 لوله گذاری فاضلاب شروع شد، و از طریق احداث سد های مختلف فرآیند آبرسانی شکلی تازه و منسجم تر به خود گرفت.

این اول راه بود و تا رسیدن به نقطه بهبودی و کارآمدی شبکه های انتقال آبرسانی مسیر طولانی تری باید طی می شد. بنابراین طبیعی به نظر می رسید دچار مشکلات جدیدتری گردد، به عنوان مثال میشه گفت تامین آب از منابع مختلف و جدید باعث بالا آمدن سطح آب های زیر زمینی شد به حدی که باعث نگرانی افراد در بعضی مناطق شد .

علت نگرانی مردم از بابت احتمال تداخل آب های زیرزمینی با چاه های فاضلاب روز به روز بیشتر و بیشتر می شد، که در نهایت منجر به آلودگی آب های زیرزمینی این مناطق می شد.

این یک طرف داستان بود، اما سمت دیگر داستان برمیگشت به توسعه شهری که باعث احداث ساختمان ها در مناطق سنگی بود که چاه های فاضلاب در آنجا کارایی لازم را نداشت، و درسته آخر باعث اضافه شدن این عوامل به فهرست منابع آلوده شد، چون به تدریج جوی ها و قنات ها معبر فاضلاب شده بود.

تخلیه چاه در شهرک غرب

چه عواملی باعث پر شدن چاه فاضلاب می شود؟

وقتی که با بوی بد فاضلاب در ساختمان , بالا آمدن آب توالت و چاه های دیگر ساختمان، باز نشدن توالت، وجود سوسک یا هر گونه حشره، نم بالای چاه و صدای آب مواجه شدین یعنی چاه فاضلاب پر شده و شما میتونید با تخلیه چاه شهرک غرب تهران تماس گرفته تا برای تشخیص مشکل چاه، به کمک شما بیایند.

یکی از علت های مهم برای زود پر شدن چاه فاضلاب، انتخاب اشتباه محل حفر چاه میباشد. چرا که یکی از نکات مهم در حفر چاه جنس خاک هست چون خاک باید قدرت جذب خوبی داشته باشد. اگر به این موضوع توجه شود چاه قدرت جذب خوبی خواهد داشت و دیر تر پر میشود. در ادامه به عوامل موثر در پر شدن چاه فاضلاب می پردازیم.

جنس خاک چاه فاضلاب

زمین هایی که از جنس شن و ماسه هستند گزینه مناسبی برای حفر چاه میباشند، به این دلیل که قدرت جذب خوبی نسبت به بقیه زمین ها دارند. و زمین هایی که از جنس خاک رس هستند مناسب حفر چاه نمیباشند. چون جذب آنها کمتر است و در برابر جذب فاضلاب نسبت به شن و ماسه مقاوم ترند.

انباره فاضلاب

یکی از علت های پر شدن چاه، انباره چاه فاضلاب است. هنگام ساخت انباره فاضلاب باید به این موضوع توجه داشت که انباره متناسب با میزان فاضلاب تولیدی ساختمان ظرفیت داشته باشد، یعنی انباره فاضلاب کوچک ساخته نشود، با این کار از پر شدن پیش از موعد چاه میتوان جلوگیری کرد.

تخلیه چاه شهرک غرب ارزان

حفر چاه بدون رعایت نکات استاندارد

هر چاه فاضلاب باید متناسب با جمعیت ساختمان حفر شود و این نکته ای است که باید مورد توجه مجریان حفر چاه قرار گیرد. هر چاه ظرفیت مشخصی دارد و هنگامی که بیش از حد از آن استفاده شود موجب میشود زودتر از زمان موعود چاه فاضلاب پر شود.

گیر کردن مواد زاید درون چاه فاضلاب

مواد جامد درون فاضلاب به دیواره های چاه فاضلاب میچسبد و چاه در برابر آب مقاومت میکند، در نتیجه فاضلاب به خوبی جذب دیواره چاه نمیشود و چاه، زود به زود پر میشود که نیاز به لایروبی دارد. هنگام تخلیه چاه از تانکر آبکش بجای مکنده استفاده میکنند که فقط آب فاضلاب تخلیه میشود و مواد جامد در چاه باقی میماند.

 


لایروبی چاه فاضلاب چیست؟

وقتی که از کارایی چاه فاضلابتون کم بشه و زود تر از آن زمان که باید، پر شود به لایروبی نیاز دارد. عملیات لایروبی، چاه مرده رو تبدیل به چاه زنده میکند.

تخلیه چاه شهرک غرب تهران با کمک دستگاه مکنده و نیروی انسانی، خدمات تخلیه و لایروبی چاه را انجام میدهد، هر چند که این کار کمی زمانبر و سخت میباشد اما نتیجه آن دیر پر شدن چاه است، انگار چاهی که تازه حفر شده باشد.

مراحل لایروبی چاه فاضلاب به چه صورت است؟

در ابتدا با دستگاه مکنده یا تانکر آبکش نسبت به تخلیه چاه اقدام میشود، در مرحله بعد افراد فنی کار برای تراشیدن مواد جامد ته نشین شده به داخل چاه میروند و در آخر بعد از انجام کامل لایروبی، لجن ها سنگ ها و مواد اضافی رو از چاه خارج میکنند که به آن لجن کشی میگویند، و چاه آمده بازدهی دوباره میشود.

لایروبی و لجن کشی کار آسانی نیست و نیاز به تخصص دارد، تخلیه چاه غرب تهران دارای کادر فنی مجرب برای لایروبی بوده و این موضوع را در تجربیات زیادش نشان داده است.

دستگاه پمپ لجن کش

یکی از پمپ هایی که برای تخلیه چاه بکار میرود، پمپ لجن کش است، و برای خارج کردن لجن و فضولات داخل چاه استفاده میشود و همچنین استفاده از این دستگاه به کار تخلیه چاه سرعت میبخشد.

تخلیه چاه با پمپ لجن کش چگونه انجام می شود؟

کار با پمپ لجن کش اینطور است که دهانه مکنده، درون فاضلاب قرار میگیرد تا لجن و مواد فاضلاب چاه را مکش وبا قدرت به بیرون چاه انتقال بدهد. تخلیه چاه غرب تهران دارای نیروی زبده و کارآزموده است که تمامی خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه و حفر چاه را با رعایت نکات ایمنی در سراسر تهران انجام می دهد.

 

تخلیه چاه مکانیزه

شرکتی که از تانکر مکنده و دارای پمپ، انواع پمپ های ساکشن و مکنده ، کارگران ماهر و با تجربه و بسیاری از ابزار و وسایل مجهز نوین در تخلیه چاه فاضلاب استفاده کند در رده شرکت های تخلیه چاه مکانیزه قرار میگرد. تخلیه چاه شهرک غرب تهران از ابزار و وسایل پیشرفته و مکانیزه در تخلیه چاه استفاده میکند.

اگر به هر دلیلی چاه ساختمان شما پر شده و یا نیاز به لایروبی چاه دارید می توانید برای حل مشکل خود با ما تماس بگیرید. ما در سریع ترین زمان ممکن و بهترین خدمات و رعایت نکات بهداشتی توسط افراد متخصص آماده ارائه خدمت هستیم.

لزوم تخلیه سپتیک تانک های فاضلاب

سپتیک تانک های فاضلاب محلی برای نگهداری فاضلاب هستند که بعد از مدتی پر میشوند و در این زمان نیازانباره ها به تخلیه دارند تا بتوانند دوباره فاضلاب را دریافت کنند.

شرکت تخلیه چاه شهرک غرب تهران بعد از پر شدن فاضلاب داخل سپتیک تانک ها با تانکر های مکنده مخصوص اقدام به تخلیه آنها میکند و به راحتی میتواند به طور صد در صد سپتیک تانک ها را تخلیه کند.

تخلیه چاه فاضلاب شهرک غرب

فنر چاه باز کن چه کاربردی دارد؟

وقتی که شی ای درون لوله فاضلاب گیر کرده باشد، از فنر برای رفع آن و تخلیه چاه استفاده میشود. فنر لوله بازکنی، موجب شده تا چربی ها و مواد اضافی کثیف از لوله فاضلاب زدوده شوند و به دورن چاه فرستاده شود.

 

مزایا و معایب استفاده از فنر چاه باز کن

از مزایای دستگاه فنر، فاصله بین لوله و چاه گرفته شده تا چاه اصلی را میرود و قدرت زیاد آن در جرم گیری و لایروبی فاضلاب است. اما در کنار اینها معایبی نیز دارد در باره گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت فرنگی، استفاده کردن از فنر تخلیه چاه میتواند جوابگو باشد.

اما دستگاه فنر چاه بازکن معایبی هم دارد، چون با اینکه لوله فاضلاب تمیز می شود. همچنین چربی ها و موها و مواد زایدی زدوده میشود، به مرور زمان خودشان باعث گرفتگی چاه میشوند. فنر به دلیل داشتن نوک تیز خود ممکن است در حین کار به توالت فرنگی آسیب برساند.


تخلیه چاه شهرک غرب چه مزایایی دارید؟

تخلیه چاه و لایروبی یک امری طبیعی که در مواردی مثل پر شدن چاه و حفر چاه و بوی بد فاضلاب نیاز به انجام اینکار می باشد. از نظر متخصصین چاه، تخلیه چاه به موقع باعث فواید بسیاری است که به شرح زیر می باشد:

 • باعث افزایش طول عمر چاه و جلوگیزی از ریزش چاه می شود.
 • از تخریب ساختمان و سرریز شدن چاه جلوگیری می کند.
 • باعث کاهش هزینه های اضافی می شود.
 • از وقوع حوادث خطرناک پیشگیری می شود.


تخلیه چاه فاضلاب توسط دستگاه های مکانیزه، پمپ لجن کش، حفاری چاه، کف تراشی و لایروبی چاه را از ما بخواهید. شرکت شهرک غرب تهران دارای نیروهای باتجربه و تخصص است که کلیه ی خدمات تخلیه چاه را باکیفیت عالی و تضمینی به مشتریان عزیز ارائه می کند.

تخلیه چاه شهرک غرب چه خدماتی به مشتریان ارائه می دهد؟

 • تخلیه چاه مکانیزه و سنتی به صورت تضمینی توسط دستگاه های مخصوص و پمپ های قدرتمند لجن کش
 • تخلیه چاه توسط ماشین های پیشرفته با تخریب حداقلی درب چاه
 • خدمات حفرچاه نو و تعمیر چاه
 • خدمات لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله
 • خدمات لایروبی چاه و کف تراشی توسط نیروی متخصص
 • لایروبی چاه های صنعتی، چاه خانگی، چاه آشپزخانه و مجتمع های تجاری
 • حفاری چاه آب و فاضلاب و کانال های فاضلاب
 • تشخیص دقیق محل درب چاه توسط ابزار و دستگاه های مخصوص
 • خدمات باز و بسته کردن درب چاه
 • تعمیر و تبدیل چاه کهنه به چاه نو و استاندارد فاضلاب
 • خدمات لوله بازکنی با دستگاه های جدید و فنرهای مخصوص
 • جلوگیری از ریزش دیوارهای چاه فاضلاب با استفاده از طوقه چینی و کول گذاری میله ی چاه
 • لایروبی چاه و تخلیه سپتینگ های لجن گیر و چربی گیر و منحول و لایروبی سپتیک
 • حفر چاه و تخلیه چاه به صورت تضمینی و فوری با بهترین تجهیزات و امکانات
 • تشخیص ترکیدگی لوله، رفع نم حمام و دستشویی بدون خرابی
 • رفع بوی بد سرویس های بهداشتی و آشپزخانه

 


چرا باید با شرکت تخلیه چاه شهرک غرب برای تخلیه چاه تماس بگیریم؟

تخلیه چاه را جدی بگیرید. تخلیه چاه جزو کارهای خدماتی مهم تاسیساتی و ساختمانی است که نیاز به تخصص و ابزارآلات مخصوص به خود را داراست.

تخلیه چاه شهرک غرب با مجرب ترین افراد متخصص در اسرع وقت و بهترین کیفیت می تواند مشکل شما را به راحتی حل کند. هدف ما ارائه خدمات باکیفیت و تضمینی برای جلب رضایت مشتری است.

تخلیه چاه شهرک غرب به صورت شبانه روزی 24 ساعته، حتی در ایام تعطیل آماده ارائه خدمات تخلیه چاه، لوله بازکنی، حفر چاه، تشخیص ترکیدگی لوله و رفع بوی بد فاضلاب و … به شهروندان عزیر در سراسر تهران می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *